top of page

DİĞER BASKI SEÇENEKLERİMİZ

Premium Flex Tekstil Folyo Baskı
Glitter Flex Tekstil Folyo Baskı (Simli)
Flock Tekstil Folyo Baskı
Metallic Flex Tekstil Folyo Baskı
Lümen Bas Kes Tekstil Folyo Baskı
Ultra Ekonomik Reflektif Flex – Işık Yansıtan Ekonomik Tekstil Folyo Baskı

Bas-Kes Tekstil Folyo Baskı (Koyu ve Açık  Zemin)

Çok yüksek baskı kalitesine ve yıkama direncine sahip bir tekstil folyosudur. PU malzemeden üretilmiş, çok ince ve esnek bir üründür.

T-Shirtlere Transfer baskı yöntemi ile baskı yapmaktayız. Bas-kes, Flex ve Flock Folyolarını kullanmaktayız. Bunlar plotterlar ile kesilebilen ve ısısal presler ile tekstil üzerine transfer edilebilen özel tekstil folyolarıdır. Bas-Kes, Flex düz yapıda, Flock ise kadifemsi ve tüylü görünümdedir.Yıkama dayanıklılığı yüksek

malzemelerdir, 60 derecede yıkanabilir. İstenilen desen çok renkli bir desen ise öncelikle baskı folyosunda basılır. Eğer tek renk ise basılmak istenen renkteki folyodan plotterda kesilir daha sonra folyodan dış kısımlar ayıklanır ve ilgili görsel sıcak transfer yöntemiyle tişörte basılır. Tişört üzerinde çok ince bir baskı hissi olur. 

111111.jpg

 Siyah , Beyaz , Kırmızı , Gri

Renklerde aşağıda yer alan tüm bedenler mevcuttur. 

t-shirt.jpg

T-SHİRT BASKI SEÇENEKLERİMİZ

Tekstil Folyosu Kesim ve Baskı Merkezi

Sınıfın En İyisi

mimaki.png

Baskılarımız Mimaki'nin yüksek performanslı en yeni ürünü olan JV300-160 profesyonel geniş format baskı makinesi ile yapılmaktadır. JV300-160 çarpıcı fotoğraf kalitesini sınıfının en yüksek hızıyla sunmaktadır.

unnamed (1).jpg
unnamed.png
bottom of page